9 листопада в школі згідно з планом проведення тижня географії було проведено наступні заходи:
- "День орігамі" виставка шкільниз майстрів орігамі;
- вечор присвячений "Року Японії" - "Японія незнайома і знайома";
- конкурс малюнків, плакатів "Природа очима дітей".

Комментариев нет:
Отправить комментарий